Zdalny policjant- takich kontroli się nie spodziewasz!Nowe rozwiązanie w niemieckiej policji! Zapomnij o standardowej kontroli drogowej, gdzie policjant pomachał, zatrzymał i kazał wysiąść z auta. Teraz wszystko odbywać się będzie za pomocą na pozór zwykłego auta. Co to znaczy?

Bawarska Policja jest w trakcie testowania nowego pojazdu, którego największą domeną jest to, że nawet podczas jazdy możliwe będzie wyśledzenie kierowców, którzy nie przestrzegają zasad. Jak to możliwe? Auto ma specjalny system, który pozwala na zdalny dostęp do danych z tachografu ciężarówki!!!!! Umożliwia to na szybkie odczytanie czy kierowca zestawu przestrzega czasu pracy i ograniczeń prędkości- a w efekcie czy należy go skontrolować czy lepiej puścić wolno 😊 Nowy pojazd jeździ po niemieckich autostradach od sierpnia bieżącego roku i jak donoszą władze pozwala on na wykrycie około 50 pojazdów nie dziennie- ALE W CIĄGU GODZINY!!!!

Kierowcy nie muszą się martwić o ochronę danych, ponieważ tuż po zakończeniu pomiaru, dane z danego dna są natychmiast usuwane. Zatem jedyne czego możesz się obawiać to to, że na Twojej drodze pojawi się auto, które ni stąd ni z owąd wie co przeskrobałeś.

Jak to jest z Tobą? Jesteś szalonym kierowcą i z ograniczeniami Ci nie po drodze? A może jesteś z tych, co kiedy widzą 50 km/h od razu wciskają hamulec?

Informujemy Cię o nowinkach z niemieckich dróg, ponieważ kiedy wybierzesz jedną z 200 aktualnych ofert Luksmanna warto żebyś wiedział na co uważać!

Czekamy na Ciebie!

tel. 500 800 870 lub rekrutacja@luksmann.pl 


https://www.br.de/nachrichten/bayern/lkw-kontrolle-waehrend-der-fahrt-neues-polizeifahrzeug-im-test,TM0w9LQ?fbclid=IwAR2JMVpXy2QIlEhg7933a53AeMdrdaz1dIqEYz4XmNuq12a3gPljZWXRDhQ