facebook icon

Darmowa usługa załatwienia ubezpieczenia w Niemczech – każda osoba podejmująca pracę w Niemczech musi zostać ubezpieczona. Luksmann przejmuje to zadanie! Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności.

Kto może wiedzieć, co przyniesie przyszłość? Z tego względu w sprawach zdrowia należy zawsze mieć bezwzględną pewność oraz czuć pełne bezpieczeństwo. Zaufaj nam i pozwól oddać swoje zdrowie w najlepsze ręce.

Od teraz możecie liczyć na naszą pomoc również w kwestii ubezpieczenia zdrowotnego całkowicie za darmo, wystarczy tylko że wyrazisz chęć a my zajmiemy się resztą. Podjęliśmy bowiem współpracę z jedną z największych ubezpieczalni w Niemczech, DAK to kasa chorych z 230 letnim doświadczeniem przez co jest placówką z najdłuższymi tradycjami. Obsługa klienta na najwyższym poziomie oraz infolinia między innymi w języku polskim sprawia że ubezpieczalnia DAK jest najbardziej przyjazną kasą chorych dla naszych kierowców i nie tylko. DAK to pewne świadczenia, kompetencja, pełen profesjonalizm, oraz szerokie spojrzenie na kwestie twojego zdrowia. Jest to najlepszy wybór dla Państwa zdrowia, życia i przyszłości.

Będąc ubezpieczalnią ustawową DAK ponosi koszty wizyt u lekarza, operacji, lekarstw, środków medycznych od aparatów słuchowych po chodziki, ofert prewencyjnych, takich jak doradztwo dietetyczne, czy odwyk nikotynowy i wiele innych świadczeń. W ten sposób wydają rocznie 20 miliardów euro na zdrowie swoich ubezpieczonych, to jest prawie 55 milionów euro dziennie.

Zalety współpracy z DAK:

•             Infolinia w języku polskim

•             Nowoczesny elektroniczny system przesyłania dokumentów

•             Natychmiastowe ubezpieczenie bez czasu oczekiwania na decyzję

•             Szeroki wachlarz usług zdrowotnych

•             Oddział w prawie każdym większym mieście

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o ubezpieczeniu oraz o formalnościach związanych z rozpoczęciem pracy, zadzwoń do nas 0048 71 7575 280 

Ubezpieczamy wszystkie osoby, które podejmują pracę w Niemczech (nie tylko osoby podejmujące pracę za pośrednictwem naszej firmy, każda osoba może się do nas zgłosić, chętnie pomożemy)

Zapraszamy! 🙂

Zespół LUKSMANN i DAK Gesundheit