Płacz nad rozlanym piwem

Mówi się, że płacze się nad rozlanym mlekiem. W tym przypadku stosowne jest powiedzieć, że kierowca płakał nad rozlanym piwem


23-letni kierowca ciężarówki stracił panowanie nad przyczepą🚚 w okolicy autostrady A3 w kierunku Norymbergi między węzłami Wiesentheid i Kitzingen/Schwarzach. Zestaw przewrócił się i w efekcie dwa auta jadące za nim, uderzyły w niego i zatrzymały się na roztrzaskanych butelkach po piwie, które były przewożone przez ciężarówkę. Na szczęście pasażerowie auta osobowego nie odniosły obrażeń, kierowca ciężarówki z kolei z drobnymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala.


Straty szacuje się na 300 000 € ❗❗❗Dobrze, że butelki były puste. Nie dość, że straty byłyby jeszcze większe to jakże serce bolało by niektórych, jeżeli kilkanaście tysięcy litrów piwa zostałoby zmarnowanych na drodze.

Zawód kierowcy to bardzo wymagający i trudny zawód. W każdej chwili trzeba być uważnym i nie można pozwolić sobie na chociażby mały błąd. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zatrudnienie w firmie, w której jest miła atmosfera, a kierowca cieszy się szacunkiem to połowa sukcesu do tego, by ten wykonywał swoją pracę odpowiednio i był pozytywnie nastawiony do swoich obowiązków. W związku z tym współpracujemy jedynie z firmami, które wiemy, że przyniosą satysfakcję kierowcy. Zerknij na nasze propozycje pracy i zgarnij atrakcyjne zatrudnienie. 

https://www.nordbayern.de/region/lkw-fahrerin-verliert-kontrolle-bierflaschen-bersten-auf-der-a3-in-franken-1.12877877?fbclid=IwAR1_M49WDLhsjg345YM_PHFHORzvVSZN1z5FJ1jrUTK9oCVBTKt8P4dP5