Master Truck Show 2022! Przewiń w dół aby przejść do zdjęć 


Master Truck to największa impreza transportowa dostarczająca fanom motoryzacji wiele atrakcji, wystrzałowych samochodów, najlepszych ofert pracy dla kierowców C+E na stanowisku LUKSMANN, a przede wszystkim rewelacyjnej zabawy! Największe tłumy jak zawsze były w strefie Raptus Team, gdzie swoje stanowisko miała firma LUSKMANN.

Oprócz mile spędzonego czasu Master Truck to również rywalizacja o nagrodę publiczności. Podczas tej edycji rywalizowało ze sobą aż 1500 ciężarówek!  Jako członkowie #RaptusTeam cieszymy się ogromnie, że tegoroczną edycję konkursu wygrał Raptus! Jego ciężarówka zdobyła uznanie zdecydowanej większości zgromadzonej publiczności. Nic w tym dziwnego, bo auto było przygotowywane przez kilka tygodni i jego wygląd był dopracowany w każdym calu- w efekcie mogliśmy podziwiać oklejony w całej okazałości samochód, który swoimi fioletowo-czarnymi barwami i licznymi elementami graficznymi zachwycił niejednego uczestnika!

Sam Raptus każdego dnia do późnych godzin zabawiał gości. Zrobił tysiące zdjęć z fanami, z każdym rozmawiał, przybijał piąteczki, tańczył, śpiewał. Prawdziwy wariat z niego 🤪 Nie mogło być inaczej, zwycięzca mógł być tylko jeden. Wygrał ogromną przewagą głosów nad konkurentami! 

Nie wiemy czy wiecie, ale to nie pierwszy raz, kiedy Raptus wygrał nagrodę publiczności. Ubiegłoroczna edycja również należała do niego! Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować i życzyć dalszych sukcesów!  Cieszymy się, że mogliśmy być częścią #RaptusTeam, bawiliśmy się fantastycznie. Nie możemy doczekać się kolejnej edycji. Jesteśmy pewni, że nie spoczniemy na laurach i przyszłoroczna edycja Master Truck Show również będzie należeć do nas! A jeżeli i Ty jesteś transportowym świrem i chcesz zacząć przygodę z ciężarówkami, to skontaktuj się z nami! I Tobie możemy pomóc zdobyć pracę marzeń!

Tel. 500 800 870 

rekrutacja@luksmann.pl

www.wejdz.do/kierowcyWśród wielu ofert pracy dla kierowców, my wybieramy te, które gwarantują nie tylko atrakcyjne wynagrodzenie, ale również bardzo dobre warunki zatrudnienia. Skupiamy się na poszukiwaniu ofert pracy w Niemczech dla kierowców kategorii C+E. Osoby, które chcą podjąć z nami współpracę mogą skontaktować się mailowo lub telefonicznie. Pomagamy przejść przez cały proces rekrutacji, począwszy od dobrania odpowiedniej oferty pracy na podstawie znajomości języków obcych, aż po kontakt z pracodawcą i podpisanie umowy pośrednictwa pracy.

Jeżeli poszukujecie ofert pracy dla kierowców, Niemcy to kierunek, na którym warto się skupić. Od wielu lat pośredniczymy w poszukiwaniu pracy za granicą, a niemiecki rynek spedycyjno-transportowy to szansa dla polskich kierowców na zdobycie stabilnego zatrudnienia.

Oferty pracy przygotowujemy na podstawie informacji uzyskanych od osób, które poszukują zatrudnienia w Niemczech. Szukamy najlepszych ofert i dostosowujemy je do kwalifikacji i umiejętności kierowców. Tłumaczymy dokumenty aplikacyjne i przesyłamy je do potencjalnych pracodawców. Kandydatów informujemy o niezbędnych dokumentach, które są potrzebne podczas procesu rekrutacji i doradzamy na każdym etapie poszukiwania pracy.

Zapewniamy przejrzysty system rekrutacyjny, a nasze oferty obejmują różne regiony Niemiec, a także pracę na terenie Austrii. Kierowcom proponujemy pracę w różnych systemach i sprawdzamy poziom znajomości języka niemieckiego. Jest to bardzo ważne ze względu na możliwość komunikacji z pracodawcą, a także z innymi pracownikami danej firmy. Niektórzy pracodawcy podkreślają, że znajomość języka niemieckiego jest niezbędna do podjęcia pracy, inni wymagają znajomości języka w stopniu lekko komunikatywnym.

Oferty pracy w Niemczech dla kierowców przekazujemy kandydatom mailowo lub podczas spotkania. Dopełniamy wszystkich formalności, związanych z dostarczaniem niezbędnych dokumentów, a po rozpoczęciu pracy za granicą pozostajemy z pracownikami w stałym kontakcie. Bardzo ważne jest dla nas, by pracownicy czuli się z nami naprawdę bezpiecznie.