NOWY MODUS OPERANDI- MIEJ SIĘ NA BACZNOŚCI!


Kierowco C+E uważaj na nowy modus operandi- sposób działania złodziei!

Drezneńska policja wydała komunikat ostrzegający kierowców ciężarówek o nowym sposobie działania przestępców działających na parkingach w regionie Saksonii. Często słyszy się, że przedmiotem kradzieży na parkingach stają się towary znajdujące się na naczepie jednak tym razem celem stali się również kierowcy!

Jak działa najnowszy modus operandi?

Jeden ze złodziejaszków powołując się na problem z ciężarówką wywabia prowadzącego na zewnątrz. W momencie kiedy kierowca i jeden z przestępców oddalają się od auta, by przyjrzeć się pozornemu defektowi, drugi z kierowców wkrada się do kabiny i zabiera wszystkie wartościowe przedmioty należące do truckera!

Zgodnie z informacjami podanymi przez tamtejsze władze, wartość towaru skradzionego kierowcom szacuje się na 25 tys.€!

W związku z narastającą liczbą takich występków policja apeluje o rozwagę i ostrożne podejście do każdego kto potencjalnie potrzebuje pomocy. Nie zawsze taka osoba może rzeczywiście potrzebować wsparcia, a chce jedynie zaszkodzić. Policja rozwiesza plakaty informujące o nowym sposobie działania, tak, by informacja dotarła do jak największej liczby kierowców.

Kierowco C+E! Uważaj na swoje bezpieczeństwo w trasie! 

A czy Tobie zdarzyło się mieć nieprzyjemną sytuację na parkingu i stałeś się obiektem parkingowych złodziei? Mamy nadzieję, że nie było takich wiele, jednak należy mieć świadomość takiego zagrożenia. 

Jeżeli szukasz czegoś w Niemczech i nie boisz się potencjalnych zagrożeń to zapraszamy: www.luksmann.pl - wybierz jedną z 200 ofert pracy i ciesz się atrakcyjnym wynagrodzeniem! 

Poszukujemy kogoś odważnego, nie bojącego się nowych wyznań. To co, oś skrętna, koordynator niemieckojęzyczny❓😎🚛 

Nie martw się, z polskim dyspo też coś mamy!😜😜😜

Do usłyszenia- tel. 500 800 870📞📞📞