Zmęczony trucker za kierownicą❓Zmęczenie po weekendzie bywa bardzo niebezpieczne. Przekonał się o tym 31-letni austriacki kierowca C+E. Trucker poruszał się ciężarówką na Inntalautobahn w gminie Zirl w kierunku zachodnim. Kiedy znajdował się na wysokości amortyzatora parkingu przy autostradzie Inzing, kierowca zasnął za kierownicą. W efekcie pojazd przejechał przez prawy pas i przewrócił się na lewo na skrajny pas. Na szczęście w wyniku zdarzenia Kierowca C+E ani żaden inny uczestnik ruchu drogowego nie został ranny. Doszło natomiast do poważnych uszkodzeń mienia czyli zestawu i uszkodzonych barierek na drodze!

Zdarzenie miało miejsce o 11.00.Póki co nie udało się ustalić co było bezpośrednią przyczyną zasłabnięcia kierowcy- zwykłe zmęczenie czy też choroba.  Pojazdy znajdujące się na drodze byli kierowani przez parking przy autostradzie, dzięki czemu możliwe było uniknięcie długiego korka! Utrudnienia trwały do godziny 14.45.


Kierowco C+E pamiętaj, że wykonując obowiązki służbowe i prowadząc ciągnik siodłowy najważniejsza jest odpowiedzialność i skupienie na drodze. By mieć pewność, że będziesz w stanie odpowiednio zadbać o swoje bezpieczeństwo na drodze, pamiętaj, żeby przed wyjazdem być wypoczętym.

Jeżeli szukasz pracy jako kierowca c+e i chcesz zacząć swoją przygodę z ciężarówkami to chętnie Ci w tym pomożemy à 500 800 870 📞

Kliknij, by przejść do ofert pracy🚛

 

Żródło:

https://www.unsertirol24.com/2022/08/29/sekundenschlaf-lkw-kippt-auf-autobahn-um/?fbclid=IwAR0qM7rJM-K_OISNOMq-8iMf8L2Jyrwhi0q2Dx-svp18iyCehbcHgOH2oy0