Kolejny wypadek z udziałem kierowcy C+E


Na autostradzie nr 20 w pobliży Satowa (powiat Rostock) doszło do zdarzenia, w którym wzięły udział dwa samochody osobowe i ciężarówka. Co się wydarzyło?

53-letni kierowca C+E spowodował wypadek, w wyniku którego doszło do nieumyślnego spowodowania obrażeń u innego uczestnika ruchu.  Wczoraj tj. 7.09. 2022 ciągnik siodłowy staranował  pojazdy zastępczy, który stał nieopodal, ochraniając prace firmy drogowej wymieniającej barierki. W wyniku silnego uderzenia, auto zostało dosłownie przerzucone na zaparkowany jeszcze dalej samochód dostawczy!!! Co najgorsze, pomiędzy dwoma pojazdami znalazł się 37-letni mężczyzna!!!!

 Wypadek skończył się uszkodzeniem 3 aut, uszkodzeniem elementów chroniących trasę, a przede wszystkim rannymi osobami, które zostały przewieziony do szpitala z poważnymi obrażeniami. Ofiarami, ponieważ oprócz mężczyzny znajdującego się między dwoma autami, ranny został również prowadzący ciężarówkę kierowca c+e.

Policja prowadzi śledztwo, dlaczego mężczyzna skręcił ciężarówką w prawo na twarde pobocze. A20 była zamknięta na zjeździe na Kröpelin w kierunku Wismaru przez około pięć godzin. Według władz, ruch był wstrzymany przez kilka kilometrów. Szkody powstałe w wyniku wypadku oszacowano na 75 tysięcy euro. Teraz należałoby wymienić więcej barier ochronnych niż tylko na odcinku, na którym wcześniej je zaplanowano.

A Ty pracując jako kierowca c+e byłeś kiedyś świadkiem wypadku bądź też jego uczestnikiem?

Jesteś aktywnym kierowcą C+E i szukasz czegoś atrakcyjnego?

Kliknij po nasze oferty pracy dla kierowców C+E w niemieckich firmach transportowych- z pewnością nie pożałujesz!!!

 Kliknij po oferty pracy !!!!

Źródło:

https://www.sueddeutsche.de/panorama/unfaelle-satow-lkw-rammt-sicherungsanhaenger-fuer-a20-zwei-verletzte-dpa.urn-newsml-dpa-com-20090101-220908-99-673875