Siła uderzenia powodem oderwania kabiny ciężarówki od reszty zestawu!!!!!     Jesień zbliża się szybkimi krokami. Opady deszczu i zimne temperatury są czynnikami powodującymi wiele wypadków drogowych. Skutek mokrej nawierzchni widać gołym okiem po ostatnim wypadku do którego doszło na niemieckiej autostradzie A9 między Bosruck, a Ardning.

      Początek tygodnia nie zaczął się dobrze na niemieckiej autostradzie. Władze podają, że około 11.30 w poniedziałek, zostali powiadomieni o wypadku drogowym z udziałem ciężarówki i samochodu firmy ASFINAG. W wyniku kolizji kierowca zestawu ciężarowego został ranny!

      Jak się okazało, ciężarówka wjechała w stojący na drodze samochód firmy ASFINAG. Olbrzymia siła uderzenia spowodowała to, że kabina ciężarówki z kierowcą C+E w środku została oderwana od reszty zestawu!! Prowadzący ciągnik siodłowy kierowca został ranny i w trybie ekspresowym  przetransportowano go do najbliższego szpitala.  Na szczęście, w chwili uderzenia w drugim aucie nie było pasażerów.

    Tuż po zabraniu rannego, straż pożarna dokonała zabezpieczenia miejsca wypadku i zapewniła ochronę przeciwpożarową, a także zajęli się usunięciem wraków samochodu z drogi. Jak możemy zobaczyć na załączonych zdjęciach, efekt uderzenia dokonał znacznej deformacji konstrukcji samochodu- kabina auta została doszczętnie zniszczona!!!

      Kierowcy C+E wykonywanie waszych obowiązków służbowych i prowadzenie aut ciężarowych to niezwykle trudna i odpowiedzialna praca. Zbliża się sezon, który lubi testować Wasze umiejętności prowadzenia auta i zachowania się na drodze. Zatem pamiętajcie o odpowiednim dostosowaniu trybu jazdy do warunków na drodze!

Szukasz pracy jako Kierowca w Niemczech? Pamiętaj, że jesteśmy w tym fachowcami i mamy aktualnie 200 ofert pracy, z których możesz wybrać coś specjalnie dla siebie.

Kliknij przycisk poniżej i przejdź do ofert pracy⬇⬇⬇

Czekamy!

tel. 500 800 870

rekrutacja@luksmann.plŹródło:

https://www.feuerwehr-ardning.at/index.php/de/2012-02-08-12-57-54/2022/648-19092022-verkehrsunfall-a9?fbclid=IwAR3M1Obd7Xza8J9gbCL78_heZ8zvCA8nMsz2VjUtBuw5UZqqOcAhIx4MHsQ