Nowy model DAF- pora na nowe rozwiązania?Marka DAF zaprezentowała nową serię XD czyli następcę modelu CF. Modele te przeznaczone są jako autotransportery, wywrotki czy też jako zwykłe pojazdy dystrybucyjne.

Seria XD to samochód ciężarowy z nisko umieszczoną kabiną, posiadający dwa stopnie wejściowe do kabiny, duży tunel silnika i w przeciwieństwie do poprzedniej wersji- kabinę o pełnej, 2.5m szerokości. Zastosowanie większej kabiny ma zapewnić wygodniejsze łóżka dla kierowcy. Ponadto, w nowym modelu linia szyb została poprowadzona niżej oraz drzwi pasażera wykonano ze szkła, co miało na celu uzyskanie lepszej widoczności!

Podczas prezentacji można było zapoznać się z trzema wersjami auta to znaczy z kabiną dzienna, sypialną o płaskim dachu, oraz sypialną z wysokim dachem. Dodatkowo, konsument może zdecydować się na wariant XDC. Co kryje się za tym tajemniczym skrótem? Firma DAF stworzyła pojazd uterenowiony z metalowym zderzakiem i zwiększonym prześwitem. Warto również wspomnieć, że nowa wersja będzie dostępna z mniejszą ofertą silników niż modele XF oraz XG. W związku z tym DAF XD będzie mógł rozwijać moc od 370-450 KM. 

Pewnie zastanawiasz się jak wygląda wnętrze premierowego modelu XD. Trzeba przyznać, że tutaj producent nie zaskoczył kierowców nowymi rozwiązaniem, ponieważ większość z wyposażenia zostało wprost przeniesione z wersji z 2021 roku. 

Warto wiedzieć, że nowemu modelowi przyznano już miano International Truck of the Year 2023, czyli tytuł Międzynarodowej Ciężarówki Roku 2023!

Niżej znajdziesz więcej zdjęć nowego modelu DAFA! 
Wybierając jedną z naszych ofert możesz liczyć na wysoki komfort jazdy z uwagi na nową flotę aut! Zatem jeżeli liczysz na atrakcyjne stawki i wiele możliwości pracy do wyboru, a przy tym chcesz pośmigać fajną furką- chyba wiesz, co należy zrobić. 

tel.  500 800 870 lub napisz rekrutacja@luksmann.pl 

Klikaj i wybierz jazdę nową flotą


Żródło:

https://40ton.net/nowy-daf-xf-na-pelnej-galerii-zdjec-nizej-montowana-kabina-oraz-11-litrowe-silniki/?fbclid=IwAR3dAi4hjdicqXiRZTE9lf6kHuEXVJ6QIRCDnzRBJHMd7U7uJNPKPbC-i9c