Ważne info!

Podwyżki w Niemczech

 

Od 1.10.2022 w Niemczech płaca minimalna wzrasta do 12€ za godzinę. Podwyżka będzie dotyczyła również kierowców delegowanych do pracy w Niemczech. Już od lutego tego roku, wprowadzony Pakiet Mobilności, zaczął regulację ustawowego minimum zarobków zawodowych kierowców C+E. Teraz dochodzi do tego również, kolejne w tym roku, podniesienie płacy minimalnej. W związku z tym przewoźnicy realizujący transport międzynarodowy muszą mieć na uwadze kolejne wzrosty prowadzonej działalności.

Sytuacja ta najbardziej dotyczy osób, które pracują w Niemczech za minimalną stawkę. W naszych ofertach stety, lub niestety 🤪 kierowcy zawodowi nie pracują za tak niskie stawki! Zważywszy jednak na to, że Bundestag podwyższa płacę minimalną już 3 raz (!!!) w tym rok to sytuacja ta daje kolejny argument ku temu, że warto wybrać prace na niemieckiej umowie o pracę, ponieważ daje to większe możliwości.

Jeżeli jesteś kierowcą C+E i chcesz wyjechać do Niemiec, albo jesteś już zatrudnionych na terenie tego kraju ale na nieatrakcyjnych warunkach to pora na zmiany!


àStabilne zatrudnienie w niemieckiej firmie transportowej

àWysokie zarobki

àNiemiecka, bezpośrednia umowa o pracę

àWiele możliwości do wyboru

Czekamy- tel. 500 800 870