Strażnik Teksasu czy kierowca C+E?Na drodze w pobliżu Parsberg w Niemczech w ostatni weekend rozegrały się sceny niczym z filmu. O co chodzi?

Zniecierpliwiony kierowca ciężarówki chciał wyprzedzić inny zestaw na autostradzie. 49-latek chciał przejechać obok ciężarówki, ale zestaw jechał z taką samą prędkością, przez co cały manewr trwał dłużej niż trucker by chciał, co wywołało u mężczyzny duże zdenerwowanie.

Kiedy kierowcy udało się znaleźć na poziomie wyprzedzanego pojazdu, ten szybko podniósł pistolet i wycelował go w kierującego zestawem na drugim pasie! Wyprzedzany zestaw wyhamował, co zakończyło manewr nerwowego kierowcy.

Zszokowany kierowca drugiego zestawu, zgłosił na policję "strażnika drogowego", który chwilę później został zatrzymany! Jak się okazało, podczas przeszukiwania auta, władze znaleźli pistolet gazowy. Teraz kierowca będzie denerwował się nie tylko przez ruch na drodze, ale przede wszystkim przez kontakty z policją i sądem za groźby i nielegalne posiadanie broni gazowej.

A Ty miałeś kiedyś taką nietypową sytuację? Co najdziwniejszego spotkało Cię na drodze?

Chętnie dowiemy się o tym od Ciebie podczas rozmowy telefonicznej, na której my z kolei przedstawimy Ci najlepsze oferty pracy!

Tel. 500 800 870