Nie pobieramy żadnych opłat od kandydatów, z którymi współpracujemy, nasze usługi są w pełni bezpłatne. Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u zagranicznego pracodawcy – wraz z wszystkimi świadczeniami socjalnymi, które na takich umowach przysługują pracownikowi. Składki rentowe, świadczenia socjalne takie jak Kindergeld, ubezpieczenie – wszystko jest po stronie zagranicznego pracodawcy. Oferujemy pracę w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii. Praca za granicą w budownictwie, transporcie, branży IT, hotelarstwie, gastronomii.

KIEROWCY CE

Oferujemy pracę kierowcom zawodowym bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy! Na niemiecką umową o pracę! Z nami otrzymasz pełne niemieckie świadczenia socjalne, Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz fachowej wiedzy specjaliści Luksmann potrafią dopasować odpowiednią ofertę pracy do kwalifikacji naszych kandydatów. Gwarantujemy rzetelność firm, z którymi prowadzimy współpracę.

Firma Luksmann oferuje pracę kierowcom zarówno z doświadczeniem jak i bez doświadczenia, z wymogiem języka niemieckiego lub języka angielskiego na zestawach typu: plandeki, tandemy, przyczepy, cysterny, silosy, wywrotki, lory i inne.

PRACOWNICY Z BRANŻ: BUDOWLANEJ, TELEKOMUNIKACYJNEJ, GASTRONOMICZNEJ, POMOC DOMOWA

W zależności od kwalifikacji na dane stanowisko oferujemy oferty pracy dopasowane do profilu zawodowego kandydata. Pomagamy znaleźć pracę kandydatom w następujących zawodach:

I wiele innych! Zadzwoń do naszego konsultanta, aby dowiedzieć się o aktualne oferty, stawki na umowie, lokalizacje firm oraz niezbędne szczegóły.

Z nami zyskujesz:

Wyjazd za granicę

Decydując się na wyjazd za granicę z naszą firmą otrzymasz wszelkie informacje dotyczące pobytu w danym kraju oraz skierowanie do pracy, zawierające szczegóły danej oferty, informacje dotyczące klas podatkowych, świadczeń socjalnych oraz kodeksu pracy obowiązującego na terenie za granicą.

Po pomyślnym przejściu procesu rekrutacyjnego otrzymasz od nas:

Gwarancję zgodności ofert z pracą, którą zastaną Państwo na miejscu zapewniają nam umowy prawne zawarte z niemieckimi przedsiębiorstwami.

Osobom znającym słabo język niemiecki pomagamy oferując kursy językowe oraz szkolenia!

Za nasze usługi nie pobieramy prowizji!