5000€ na zachętę- pójdziesz na to?


LUKSMANN SPECJALNIE DLA WAS SPRAWDZIŁ SZCZEGÓŁY TEJ IŚCIE CIEKAWEJ OFERTY PRACY, ZOBACZ CZY WARTO⬇️⬇️⬇️‼️‼️‼️

Przełom grudnia/stycznia to często martwy sezon w transporcie. Firmy zgłaszają braki w ładunkach ale też braki w kierowcach c+e chcących rozpocząć pracę właśnie w tym okresie. Przekonuje się o tym dość mocno niemiecka firma Hütt-Brauerei zajmująca się produkcją piwa. Szef Hütt Kai Salzmann podzielił się swoimi obawami, według których jeżeli w najbliższym czasie sytuacja się nie zmieni i kierowcy nie rozpoczną pracy na półkach sklepowych zabraknie towaru!!

Wspomniana firma transportowa, jak się okazało, oferuje regularne godziny pracy i wiele innych korzyści, a mimo to truckerzy nie wykazują chęci podjęcia pracy. By zmienić aktualną sytuację szef podjął kolejną inicjatywę zachęcającą do zatrudnienia! Jaką? Otóż będzie to 5 000€ premii dla każdego nowego Kierowcy.

Specjalnie dla Was sprawdziliśmy czy to rzeczywiście taka świetna oferta. Jak się okazuje jest to praca bez systemu, od poniedziałku do piątku w godzinach 7-16, polegająca na dystrybucji towarów. Zgodnie z informacją uzyskaną u źródła wynagrodzenie na umowie wynosi 3400€ brutto bez diet, co daje 2350 euroo netto (1kl.podatkowa)- 2550 euro netto (3kl.podatkowa).  Dużym minusem jest brak zakwaterowania, które pozostaje w gestii pracownika. A co do 5000€ premii, które jest swoistą zachętą do rozpoczęcia pracy to jest to stawka brutto, która wypłacana jest po części w pierwszym roku od zatrudnienia, a nie jednorazowo!

Co sądzisz o takim beneficie? Skusił byś się❓

Jak sądzisz co jest przyczyną zastoju i braku kierowców c+e❓

Ta firma oferuje 5000€ premii wypłacane częściowo przez pierwszy rok zatrudnienia, więc miesięcznie wychodzi… 😒

A co powiesz na regularne 1800 € rocznie wpisane na umowie o pracę, a co za tym idzie gwarantowane przez cały okres zatrudnienia? 

Kliknij i dowiedz się więcej‼️‼️⬇️⬇️⬇️⬇️

https://www.lokalo24.de/lokales/kassel/000-euro-kopfpraemie-fuer-lkw-fahrer-huett-brauerei-geht-ungewoehnliche-wege-92030001.html