Jesteś tu nowy i chciałbyś dowiedzieć się czym zajmuje się Luksmann i na jakich zasadach działa? Wobec tego, zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem.

Luksmann istnieje już od niemal 12 lat, tak więc posiadamy duże doświadczenie, jesteśmy specjalistami w swoim fachu. Nasze główne działania skupiają się na rekrutacji kierowców kat. C i C+E. Posiadamy również oferty w innych branżach: dla mechaników, dyspozytorów czy pracowników produkcji.

Nasz zespół tworzą doradcy personalni: Julia, Szymon, Michał i Kacper. To oni oczekują na zgłoszenia kierowców i przeprowadzają proces rekrutacji- rozmawiają, przedstawiają szczegóły ofert i koordynują dojazdy.  Marlena- zajmuje się marketingiem firmy, odpowiada za treści, które widoczne są w mediach społecznościowych. Odpowiedzialna jest również za wysyłanie paczek gadżetowych dla kierowców, którzy z nami wyjeżdżają 😊 Oferty, które przedstawiają szczegóły pracy i wysyłane są Kierowcom tworzone są z kolei przez Agatę. Zaś Kasia i Łukasz to nasi team liderzy, którzy czuwają nad całym zespołem, prowadzą negocjacje z firmami niemieckimi, kontaktują się z kontrahentami w sprawie Kierowców- to właśnie oni od prawie 12 lat działają, by Panie i Panowie poszukujący pracy w Niemczech, znaleźli pracę marzeń 😊

To co wyróżnia naszą firmę to to, że nie podpisujemy umów z kierowcami, a doprowadzamy do zawarcia umowy niemieckiej, bezpośrednio u pracodawcy. Dzięki temu kierowcy mogą liczyć na niemieckie świadczenia socjalne, ubezpieczenie zdrowotne i też oczywiście składki emerytalne. Ponadto, Kierowcy którzy powierzają nam proces rekrutacji, mogą liczyć na gwarancję stawki oraz warunków, przedstawionych w ofercie, a tych zastanych w rzeczywistości. Współpracujemy jedynie z firmami, które są wypłacalne i oferują porządne warunki pracy. Zawsze starannie wybieramy partnerów, tak by Kierowcy, którzy wyjeżdżają byli zadowoleni. W końcu kiedy Kierowcy są zadowoleni to my również 😊

To co pewnie Państwa interesuje to koszt pośrednictwa pracy. Tak się składa, że nasza usługa prowadzenia procesu rekrutacyjnego jest dla kierowcy całkowicie bezpłatna, to znaczy, nie pobieramy żadnych prowizji z wynagrodzenia. Opieramy się na wewnętrznych umowach z niemieckimi partnerami, dzięki czemu stawka, jaką kierowca zarabia jest mu w całości wypłacana.

Korzystając z naszej pomocy w szukaniu pracy możesz liczyć na opiekę polskojęzycznego konsultanta i pomoc w pierwszych dniach pracy, dzięki czemu możesz być spokojny, bo w razie problemów nie jesteś pozostawiony sam sobie 😊 Ponadto, oferujemy tłumaczenie dokumentów z j. polskiego na j. niemiecki, co również przydatne jest w momencie, kiedy kierowca nie zna języka, a potrzebuje załatwić sprawy urzędowe.

Posiadamy szereg ofert, które dopasowujemy specjalnie do Twoich preferencji. Mamy oferty w systemach 2/1, 2/2, 3/1, 4/1,4/2, 4/4, bez systemu i wiele innych. Kierowcy, którzy zgłaszają chęć zatrudnienia w firmie niemieckiej mogą wybrać zestaw, który najbardziej im odpowiada spośród wielu możliwych. Mianowicie mamy w ofercie plandeki, chłodnie, cysterny, bdf, tandemy, wywrotki itd.

Stawki jakie oferujemy są starannie wynegocjowane, tak, by oferować kierowcą jak najwyższe wynagrodzenia. Zgłaszając się do firmy samemu, możesz liczyć na wynagrodzenie znacznie niższe, niż to, które dostajesz za naszym pośrednictwem. Decydując się na oferty proponowane przez Luksmanna dostajesz atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy, diet i dodatków. Finalnie nasze stawki wahają się miedzy 2000- 4800 € brutto!

Nasi klienci mają siedziby na terenie całych Niemiec, stąd też również możliwość wybrania lokalizacji, która będzie najbardziej odpowiadała. Dla przykładu są to firmy z Kassel, Berlina, Stuttgartu czy Dortmundu. Nieważne jest dla nas czy masz doświadczenie czy nie, czy znasz język niemiecki czy potrzebujesz polskiej dyspozycji- dla każdego jesteśmy w stanie dopasować odpowiednią ofertę.

Z uwagi na szeroką gamę mamy możliwość przedstawić kandydatowi ofertę spełniającą wszystkie wymagania!