O nas


Firma Luksmann już od 12 lat oferuje pracę kierowcom C i C+E zarówno z doświadczeniem jak i bez doświadczenia, oferty bez znajomości języka obcego jak i z wymogiem języka niemieckiego lub języka angielskiego na zestawach typu: plandeki, tandemy, przyczepy, cysterny, silosy, wywrotki, lory i inne. Wśród 200 aktualnych ofert, które aktualnie posiadamy możesz wybrać miejsce pracy spośród wielu lokalizacji m.in. Berlin, Monachium, Stuttgart, Brema czy Kassel. 

Luksmann jest największą firmą na rynku świadczącą usługi pośrednictwa pracy Kierowcom C+E. Współpracujemy z tysiącami  firm z Niemiec, które przed podpisaniem kontraktu są przez nas gruntownie sprawdzane. Naszą domeną jest rekrutacja Kierowców z Niemiec, Polski, Rumuni i Bułgarii. W tym momencie kandydat chcący rozpocząć pracę jako kierowca zawodowy w Niemczech ma możliwość wyboru jednej z 200 ofert pracy!

Z nami zyskujesz:

Nie jesteśmy stereotypową agencją pracy!!! Od naszych Kierowców C+E nie pobieramy prowizji, rekrutujemy do pracy bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy!

Niżej możesz znaleźć kluczowe informacje na temat naszej firmy.

Luksmann to nie stereotypowa firma krzak!

Na rynku istnieje wiele firm, które istnieją krótko i nie mają dużego doświadczenia w rekrutacji, ale też negocjowaniu odpowiednich stawek. Luksmann to absolutne przeciwieństwo. Dzięki 12-letniemu doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku pracy masz pewność, że zawsze będziemy istnieć. W momencie wystąpienia wątpliwości związanych w pracą,  nawet po kilku miesiącach od zatrudnienia, jesteśmy w stanie interweniować w Twojej sprawie. Tylko w naszej agencji każdy kierowca przed wyjazdem otrzymuje od nas pisemne potwierdzenie warunków pracy: stawkę, nazwę firmy, zestaw jakim będzie jeździł. Ponadto znajdziesz tam dane Twojego pracodawcy, adres firmy, nr telefonu do osoby, która podejmie Cię w firmie.

Luksmann to nie firma transportowa!

Nasza firma nie jest firmą transportową. Luksmann to firma rekrutacyjna, które zajmuje się zatrudnianiem Kierowców C+E bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej. Posiadamy szereg ofert dla Kierowców C i C+E. Zależnie od Twoich preferencji możesz liczyć na pracę w systemie 2/1, 2/2 lub w każdym innym, który Cię interesuje. Do wyboru masz różne zestawy: plandeki, chłodnie i inne. Firmy, z którymi działamy mogą się pochwalić nową flotą aut, darmowymi transferami z lotnisk czy też nawet z Twojego domu w Polsce!  

Nie pobieramy prowizji z wynagrodzenia kierowcy !!!!

To absolutnie nieprawda. Usługa pośrednictwa pracy jest dla Ciebie całkowicie bezpłatna i nie pobieramy żadnych pieniędzy z Twojego wynagrodzenia. Opieramy się na wewnętrznych kontraktach z firmami niemieckimi. Wykonujemy outsourcing usług HR dla niemieckich firm transportowych i to stanowi nasze wynagrodzenie, dlatego też możesz liczyć na całkowitą kwotę wynagrodzenia na koncie. 

 Tylko niemiecka umowa, podpisana bezpośrednio z pracodawcą niemieckim!

Decydując się na ofertę pracy jako Kierowca C+E w jednej z firm niemieckich, z którymi współpracujemy, będziesz zatrudniony na niemieckiej umowie o pracę. W związku z tym przysługiwać Ci będą niemieckie świadczenia socjalne, ubezpieczenie zdrowotne czy też Kindergeld. Po dłuższym okresie przepracowanym na niemieckiej umowie możesz też liczyć na niemiecką emeryturę. 

Nie jest to zatrudnienie przez agencję, ale bezpośrednie zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę w niemieckiego pracodawcy. W naszym interesie jest negocjacja jak najlepszych warunków dla kandydatów, ponieważ nam również zależy, żeby nasze oferty były atrakcyjne wśród konkurencyjnych ofert – często prowadzimy negocjacje z szefami firm transportowych aby proponowali lepsze warunki finansowe, dodatkowe systemy lub zakwaterowanie. Szukając samodzielnie ofert w j. niemieckim prawdopodobnie znajdziesz gorsze warunki zatrudnienia lub nie będziesz miał możliwości negocjacji stawki bezpośrednio z szefem – firmy niemieckie wolą kontakt z firmami usługowymi takimi jak LUKSMANN, gdzie mogą zlecić całą rekrutację, nie tracąc czasu na rozmowy z pojedynczymi kandydatami. Warto mieć również na uwadze, że oferty w j. niemieckim na stronach ogłoszeniowych nie mają podanych stawek finansowych i ciężko dowiedzieć się jaka będzie stawka bezpośrednio z ogłoszeń w Niemczech. Dlatego oferty Luksmann są dużym ułatwieniem dla osób szukających pracy w Niemczech, bo nasze oferty są już przetłumaczone i zawierają stawki finansowe. 

Luksmann - umowa agencyjna- umowa niemiecka 

Nie zapominamy o Tobie po dojeździe do pracy, możesz na nas liczyć przez cały okres zatrudnienia!!!

Cały proces rekrutacyjny prowadzony jest przez jednego z naszych doradców personalnych, który zostaje Twoim opiekunem wyjazdu. Możesz na niego liczyć w momencie poszukiwania pracy, jak i też po tym jak już rozpoczniesz pracę czy w razie wypadków losowych. Jesteśmy Twoim koordynatorem i w razie wątpliwości możesz liczyć na nasze wsparcie i mediacje pomiędzy Tobą, a pracodawcą. 

Stawki gwarantowane potwierdzone przez firmę i zgodne
z rzeczywistością!

Wynagrodzenie, które proponujemy Ci podczas procesu rekrutacji jest stawką zagwarantowaną przez nas i firmę do której aplikujesz. W momencie zdecydowania się na którąś z opcji, jeszcze przed dojazdem do pracy, dostajesz potwierdzenie warunków, które jesteśmy zobligowani spełnić.

Bezpłatna usługa pośrednictwa pracy

Jeżeli przed wybraniem naszych usług powstrzymuje Cię świadomość wysokiej zapłaty za ten rodzaj pomocy, to już teraz możesz śmiało się do nas odezwać. Nasze działania są dla Ciebie całkowicie darmowe. Nie płacisz żadnych pieniędzy za to, że pomagamy Ci znaleźć ofertę pracy w Niemczech jako kierowca. Opieramy się na umowach z firmami niemieckimi i to oni pokrywają proces Twojej rekrutacji. Nasza rola polega na pomocy w kontakcie z pracodawcą, tłumaczeniem dokumentów, przedstawianie ofert kandydatom, weryfikacja kwalifikacji kandydatów,  oraz przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych w imieniu naszego klienta.  następnie organizacja okresu próbnego w nowej firmie, koordynacja dojazdu i pierwszych dni w nowej pracy. Co ważne – nie pobieramy ani opłat za tłumaczenia i rekrutację od kandydatów, nie ściągamy nic z Twojej pensji, zarabiamy tylko i wyłącznie jako zewnętrzny usługodawca w zakresie tłumaczeń i rekrutacji oraz doradztwa personalnego dla niemieckich klientów, więc Ty jako kandydat na stanowisko Kierowcy C+E nie ponosisz absolutnie żadnych kosztów. Nie mylcie nas z agencjami tymczasowego zatrudnienia, od których dostajecie umowy agencyjne i one wypłacają wam pomniejszone pensje. 

Kompleksowa pomoc dla kandydata 

Nasza firma prowadzi kompleksową pomoc dla Kierowców C+E starających się o pracę w Niemczech: