Luksmann umowa o pracę niemiecka czy agencyjna❓
         Korzystałeś już kiedyś z firmy rekrutacyjnej i masz niemiłe doświadczenia? Zdarza się że korzystając z niesprawdzonej i nielicencjonowanej agencji masz przykre doświadczenia przy podejmowaniu nowej pracy. Dlatego warto zlecić szukanie wymarzonej oferty pracy zaufanej firmie doradczej, która nie tylko ma w swojej ofercie szeroki wybór sprawdzonych pracodawców, doświadczonych doradców personalnych, ale przede wszystkim oferty pracy tylko od stabilnych finansowo niemieckich firm transportowych.

 Ten artykuł ma na celu rozwianie Twoich wątpliwości związanych z działalnością agencji rekrutacyjnych oraz ukazać sposób działania firmy Luksmann. Chcemy obalić popularne,  NIEPRAWDZIWE informacje, tak, byś miał pewność, że w przeciwieństwie do innych firm, nie zostaniesz zrobiony przez nas w tzw. bambuko 😊

Luksmann to firma transportowa

Nasza firma nie jest firmą transportową. Luksmann to firma rekrutacyjna, które zajmuje się zatrudnieniem bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej. Posiadamy szereg ofert dla Kierowców C i C+E. Zależnie od Twoich preferencji możesz liczyć na pracę w systemie 2/1, 2/2 lub w każdym innym, który Cię interesuje. Do wyboru masz różne zestawy: plandeki, chłodnie i inne. Firmy, z którymi działamy mogą się pochwalić nową flotą aut, darmowymi transferami z lotnisk czy też nawet z Twojego domu w Polsce!  

Pobieramy prowizję z wynagrodzenia kierowcy ❌

To absolutnie nieprawda. Usługa pośrednictwa pracy jest dla Ciebie całkowicie bezpłatna i nie pobieramy żadnych pieniędzy z Twojego wynagrodzenia. Opieramy się na wewnętrznych kontraktach z firmami niemieckimi. Wykonujemy outsourcing usług HR dla niemieckich firm transportowych i to stanowi nasze wynagrodzenie, dlatego też możesz liczyć na całkowitą kwotę wynagrodzenia na koncie.

Polska umowa o pracę ❌

Decydując się na zatrudnienie w jednej z firm, z którymi współpracujemy, będziesz zatrudniony na niemieckiej umowie o pracę. W związku z tym przysługiwać Ci będą niemieckie świadczenia socjalne, ubezpieczenie zdrowotne czy też Kindergeld. Po dłuższym okresie przepracowanym na niemieckiej umowie możesz też liczyć na niemiecką emeryturę.

Luksmann umowa agencyjna- umowa niemiecka

Zapominamy o Tobie po dojeździe do pracy

Cały proces rekrutacyjny prowadzony jest przez jednego z naszych doradców personalnych, który zostaje Twoim opiekunem wyjazdu. Możesz na niego liczyć w momencie poszukiwania pracy, jak i też po tym jak już rozpoczniesz pracę czy w razie wypadków losowych. Jesteśmy Twoim koordynatorem i w razie wątpliwości możesz liczyć na nasze wsparcie.

Stawki niezgodne z faktycznym wynagrodzeniem 

Wynagrodzenie, które proponujemy Ci podczas procesu rekrutacji jest stawką zagwarantowaną przez nas i firmę do której aplikujesz. W momencie zdecydowania się na którąś z opcji, jeszcze przed dojazdem do pracy, dostajesz potwierdzenie warunków, które jesteśmy zobligowani spełnić.

Luksmann to firma krzak

Na rynku istnieje wiele firm, które istnieją krótko i nie mają dużego doświadczenia w rekrutacji, ale też negocjowaniu odpowiednich stawek. Luksmann to absolutne przeciwieństwo. Dzięki 12-letniemu doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku pracy masz pewność, że zawsze będziemy istnieć. W momencie wystąpienia wątpliwości związanych w pracą,  nawet po kilku miesiącach od zatrudnienia, jesteśmy w stanie interweniować w Twojej sprawie.

Płatna usługa pośrednictwa pracy

Jeżeli przed wybraniem naszych usług powstrzymuje Cię świadomość wysokiej zapłaty za ten rodzaj pomocy, to już teraz możesz śmiało się do nas odezwać. Nasze działania są dla Ciebie całkowicie darmowe. Nie płacisz żadnych pieniędzy za naszą pomoc. Opieramy się na umowach z firmami niemieckimi i to oni pokrywają proces Twojej rekrutacji.

Skoro już wiesz, że nie ma podstaw do obaw, aby skorzystać z naszych usług to zapraszamy serdecznie!

Przejdź do panelu ofert pracy, wybierz interesujący Cię system, region czy też zestaw i zacznij pracę marzeń🚛🚛🚛

Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem 500 800 870- Julia, Szymon, Kacper i Michał już czekają na Ciebie❗❗