Firma płaci 4300€!

Nie bez przyczyny jesteśmy na rynku ponad 12 lat. Przed podpisaniem kontraktu z firmą transportową z Niemiec dogłębnie sprawdzamy ją pod kątem wypłacalności i warunków oferowanych naszym Kierowcom C+E. Tym razem udaliśmy się do firmy w Bielefeld, by sprawdzić warunki umowy, socjalne i przede wszystkim zobaczyć na czym polega praca w tej firmie.

Udało nam się porozmawiać z przedstawicielem firmy, który opowiedział ilu pracowników aktualnie zatrudniają, czy jest duża rotacja pracowników i też na czym polegają obowiązki zatrudnionego w ich firmie Kierowcy C+E. By sprawdzić to, jakie okoliczności zastanie Kierowca dojeżdżający na miejsce, obejrzeliśmy całą fabrykę jak również zobaczyliśmy jak wygląda baza socjalna. Co najważniejsze udało nam się porozmawiać z pracującymi na miejscu Panami, którzy podzielili się swoją opinią na temat tego pracodawcy i obowiązków. Dzięki tak gruntownemu sprawdzeniu miejsca pracy  z całą pewnością możemy rekrutować tam Kierowców.

Biorąc pod uwagę warunki umowy i też miejsce pracy, a także miłą atmosferę jest nam niezmiernie miło zarekomendować tę firmę. Firma nie tylko zaplusowała nam atrakcyjnym miejscem pracy, ale też wysoką stawką. Mowa o 2200€ netto w systemie 2/2!

Poniżej znajdziesz warunki oferowane przez firmę 😊

ZESTAW: Ciągnik siodłowy + naczepa w zabudowie typu koffer o pojemności 75 m³, otwierana od tyłu. Część aut posiada elektroniczną windę podnośną.

ZAKWATEROWANIE: Podczas tras zakwaterowanie w aucie + baza socjalna na terenie firmy. Auto jest przystosowane do noclegu dla podwójnej obsady, największe kabiny. W 2/2 w środkowy weekend w systemie nocleg w hotelu opłacanym przez firmę.

WYNAGRODZENIE:

Stawka na początek przy pracy stałej wynosi ok. 4300€ brutto (podstawa i dodatek premiowy) + diety ustawowe krajowe lub międzynarodowe.

(Diety przy pracy stałej rozliczane są 18€ euro /dzień i wypłacane są miesięcznie, a pozostałe diety międzynarodowe rozliczane są i wypłacane jednorazowo na koniec roku w całości, do odebrania w rozliczeniu w urzędzie skarbowym).

Wraz ze stażem pracy rośnie wynagrodzenie. Po 2.roku pracy podwyżka wynagrodzenia do ok. 4780€ brutto, po 3. roku do ok. 4900€ brutto.

W systemie 2/2 i 3/1 wynagrodzenie rozliczane jest odpowiednio do ilości przepracowanych dni i wyniesie odpowiednio w 2/2 połowę stawki przy pracy stałej, czyli około 2100€ brutto, a w systemie 3/1 odpowiednio około 3200€ brutto.

Szacunkowe wynagrodzenie netto po odjęciu podatku, dodaniu diet, premii jest zależne od Pańskiej klasy podatkowej oraz tras, diet i wynosi średnio:

·       przy przy pracy stałej (uwzględniając roczną średnią, nie wypłatę miesięczną) 3100€-3600€ netto (1kl. podatkowa), 3450-3950€ netto (3 kl. podatkowa).

·       w systemie 2/2: 1750€–2000€ netto (1kl. podatkowa), 1950€-2200€ netto (3kl. podatkowa).

·       w systemie 3/1: 2460€-2850€ netto (1kl. podatkowa), 2750€-3150€ netto (3kl. podatkowa).

Kliknij by zobaczyć ofertę 

Zadzwoń do nas i zacznij pracę już 19.09💰 ➡➡ 500 800 870 📞