No data

Podwyżki w Niemczech-sprawdź czy zarobisz więcej!

Od 1.10.2022 w Niemczech płaca minimalna wzrasta do 12€ za godzinę. Jaki będzie to miało wpływ na kierowców zawodowych i transport? Czy wypłaty kierowców pójdą w górę? Czytaj!
global.Common.Articles more

Poznajcie nasza drużynę-Luksmann Basket

Nasza firma zajmująca się na codzień rekrutacją Kierowców, podjęła kolejną inicjatywę wpływająca na promocję naszej działalności. Mianowicie, Luksmann został współorganizatorem rozgrywek Dolnośląskiej Ligi Koszykówki! Dodatkowo, jest nam miło przedstawić Wam, nowo powstałą drużynę Luksmann Basket, która podczas rozgrywek będzie udowadniać, że Luksmann to nie tylko 𝗻𝗿 𝟭 wśród firm rekrutacyjnych Kierowców C+E , ale i wśród drużyn sportowych. Zobaczcie więcej!
global.Common.Articles more

Pośpiech wart 1,2 mln €

Kierowco C+E mediach ciągle mówi się o wypadkach na przejazdach kolejowych wynikających z nieodpowiedzialności kierowców. Wjazd na przejazd, gdy rogatki są już opuszczane, a sygnalizacja świetlna daje znać, ze nadjeżdża pociąg to wyraźny sygnał na to, że należy się zatrzymać. Proste, prawda? O czym myślał ten Kierowca C+E?
global.Common.Articles more

Nowy model DAF- pora na nowe rozwiązania?

Marka DAF zaprezentowała nową serię XD. Modele te przeznaczone są jako autotransportery, wywrotki czy też jako zwykłe pojazdy dystrybucyjne, dlatego będąc kierowcą C+E i pracując jako kierowca możesz liczyć na wysoki komfort jazdy! Zapoznaj się z możliwościami nowego modelu i pracuj jako kierowca C+E w komfortowych warunkach.
global.Common.Articles more

Siła uderzenia powodem oderwania kabiny ciężarówki !

Kierowcy C+E wykonywanie waszych obowiązków służbowych i prowadzenie auta ciężarowych to niezwykle trudna i odpowiedzialna praca. Zbliża się sezon, który lubi testować Wasze umiejętności prowadzenia auta ciężarowego i zachowania się na drodze. Zatem pamiętajcie o odpowiednim dostosowaniu trybu jazdy do warunków na drodze! Co zawiodło tym razem? Co doprowadziło do tak strasznego wypadku? Czytaj!
global.Common.Articles more