Brak danych

Szkody oszacowano na miliony w wyniku pożaru ciężarówek!

W nocy w miejscowości Weilerswist doszło do pożaru kilku ciężarówek, co spowodowało ogromne straty materialne. Szacuje się, że koszty związane z tym zdarzeniem sięgają milionów euro. Na szczęście w wyniku pożaru nikt nie odniósł obrażeń. Przeczytaj więcej!
Więcej…

Szampan leje się strumieniami !!! Wielka impreza?

Szampan leje się strumieniami czy kierowcy C+E zrobili sobie wielką imprezę? Dowiedz się więcej czytając artykuł! Serce musiało boleć Kierowców C+E!
Więcej…

Wielka inwestycja i klapa❓

Bawarski inwestor przeznaczył ponad 2 000 000 € na stworzenie parkingu dla samochodów ciężarowych, z którego nikt nie korzysta... Kierowcy ciężarówek omijają parking- jaki powód braku zainteresowania wśród LKW Fahrer?
Więcej…

Policyjna kontrola za pomocą dona! Teraz nic im nie umknie!

W ostatnich dniach berlińscy policjanci prowadzili kontrole drogowe za pomocą drona, którym monitorowano czy kierowcy przestrzegają zasad ruchu drogowego. Nowe technologie na dobre wchodzą w ogólne stosowanie do kontroli! Uważaj!
Więcej…

Zachowaj czujność na drodze!

Spadające tafle lodu na autostradzie stwarzają ogromne zagrożenie! Wobec tego policja radzi, by usuwać śniegi i lód z pojazdu, niezależnie od tego czy jest to samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy. Wszystkie te pojazdy muszą być wolne od śniegu! Kierowcy C+E musza zachować wzmożoną czujność! Jak uchronić auto przed spadającymi taflami lodu? Przeczytaj!
Więcej…